Vajutage Esita: Perttu & Da Tree Bunny ft. Strify – MINGE SISSE

2

“GO IN” on retrohõnguline disko-popi armastushümn, mis ühendab Helsingi, Los Angelese ja Berliini produtsente ja laulukirjutajaid. Pärast oma karjääri alustamist tuntud bändi Cinema Bizarre lauljana, EP ja sooloalbumi loomist alustas Strify uue kõlaga “GO IN” ja sellega kaasneva muusikavideoga:

«Kui Perttuga esimest korda stuudios olin, hakkasin kohe tantsima. Laulust õhkub häid vibe, paneb unistama ja unustama kõik mured. Uus heli tundus õige, tundus nagu mina, ”ütleb Strify.

võta ühendust Perttuga: @perttumuslik
võta ühendust Jimmy Harryga:
@thejimmyharry
ühenda Strifyga: @
rabelema

Laul on mänguline armastuslaul ja tabab hetke, et saada inspiratsiooni ja saada osa millegi uuega – selleks võib olla armastus inimese vastu, kirg või armastus kogukonna vastu. Samas on video peen enesearmastuse manifest, tunnistamaks iseendale ja näitamaks radikaalselt: “Ma võtan endaga kaasa ja hakkan ennast armastama – hoolimata kõikidest häältest, mis tahavad, et sa erineksid. Olen kõik enda eest! “

Video sündis koostöös partneritega nagu MAC, kes jagavad LGBTQIA+ kogukonna väärtusi. Üheskoos kujundas kunstnik kuus disaineri välimust praegustest kollektsioonidest. Lisaks lõi Strify MAC-iga kokku sobivad välimused MAC Holiday kollektsioonist. Kõik tooted on hetkel saadaval ka aadressil Zalando.de.

GO IN © 2021 curvature records laulu on kirjutanud Perttu, Jimmy Harry, Ferris Alqaisi
tootja Bonsai Mammal, Perttu

GO IN on saadaval kõigil digiplatvormidel: spotify: https://spoti.fi/38ecEVT
õunamuusika:
https://apple.co/3Dg3EOe
osta iTunesist:
https://apple.co/3mphGXE

Kontseptsioon ja tootmine: STUDIO O (@ studioo.agency) Oliver Jopke (@oliverjopke) Mariella Stockmann (@mariellastockmann) Amelie Goczoll (@ amelie.isabelle) Režissöör: Ivan Boljat (@ ivan.boljat) DOP / Kaamera: Daniel Helgert (@) daniel.hel) Lavakujundus: Pauline Heyne (@ poulette3000)
Jumestus: Luisa Sporkenbach (@luisasporkenbach) Joke Hohendahl (@joke_elena) Juuksed: Pauline Buhro (@paulinebuhro) 1. AC: Finn Sattelmaier (@finnfilm_) Gaffer: Braden Harris (@bradenharris.film) Jooksja: Ivo_ Suchomski ([email protected]) ) Parim poiss: Ali Farroukhian Tootmistugi: Niklas Deisler (@nikideisler) Vera Lauhöfer (@vera.lauh) Michael Späth (@michael.inprivate) Kliendid: Zalando (@zalando) & MacCosmetics Germany (@maccosmeticsgermany) Erilised tänud: Riani Tanjasila (@rianitanjasila) Alicia Scholt (@aliciascholt)

sarnased postitused

Leave a Reply